Konstruktor maszyn - technolog - rysownik

Zakres obowiązków:

-Projektowanie kompletnych maszyn i urządzeń wraz z projektowaniem i rysowaniem poszczególnych detali

-Przygotowywanie plików do produkcji w formacie dxf, dwg, step

-Konstruowanie oraz opracowywanie dokumentacji technicznej wyrobów

-Wdrażanie nowych produktów do produkcji

-Wykonywanie zestawień materiałów (BOM)

-Tworzenie rysunków wykonawczych / płaskich /warsztatowych, poszczególnych części

-Umiejętność Renderingu / Wizualizacji produktu

Wymagania:

-Doświadczenie w projektowaniu / konstruowaniu urządzeń w programie AutoCAD / Inventor oraz ich biegłej obsługi

-Umiejętność czytania i tworzenia rysunku technicznego 2D / 3D

-Znajomość / Doświadczenie w produkcji - druk 3d / laser / giętarki CNC punktualność prawo jazdy kat B

Oferujemy:

-Umowa o pracę w pełnym wymiarze na okres próbny / następnie na czas nieokreślony,

-Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego wykształcenia i umiejętności,

-Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i awansu,

-Elastyczny czas pracy,

-Narzędzia niezbędne do realizacji celów zawodowych,

Przyjazne środowisko pracy.